Chlieb a sušienky, Príchute a prípravky povzbudzujúce chuť a vôňu, Rastlinný a živočíšny olej, Debny, Olej na kúrenie, Mazací olej, Projekty súvisiace so službami, Bary, Cukrárne
biscottificio-bar-pasticceria-flli-asta-snc.italiantrade.sk
BISCOTTIFICIO BAR PASTICCERIA F.LLI ASTA snc
2, v. Pomponia
Bologna
401 33
Extrakty, oleoresiny, ovocné koncentráty a iné dochucovacie prostriedky. Efektívne riešenie aromatizácie potravín. Extrakty, oleoresiny a ovocné koncentráty majú široké použitie. Extrakty ovocné koncentráty a oleoresiny podliehajú norme ISO 14001.
Reštaurácie a kaviarne v Prahe pripravujú rozmanitú kuchyňu. Reštaurácie v Prahe ponúkajú špeciality českej, talianskej, brazílskej, francúzskej, tex-mex kuchyne. Degustačná reštaurácia v Prahe predstavuje tradičné kuchárske postupy a pokrmy českej gourmet kuchyne.